Çanakkale Demirdöküm Servisi

Çanakkale Demirdöküm Kombi Servisi

Servis Telefonumuz; 0544 565 01 50

Çanakkale merkezde bulunan servisimiz , Siz değerli Çanakkaleli hemşerilerimize 7/24 servis hizmeti sunmaktadır.Şirketimiz pazarları dahil çalışmaktadır.Bunun nedeni özellikle kış aylarında hastası, yaşlısı ve çocuğu olan müşterilerimize en kısa sürede en hızlı hizmeti sunmaktır.

Bizleri günün her anı arayabilirsiniz.Aynı zamanda yapılan tüm parça değişimleri orjinal yedek parçalar ile yapılmaktadır.1 yıl parça garantisi vardır.

Servis personelimiz tamamı yüksekokul iklimlendirme ve soğutma bölümü mezunu ve teknik yeterlilik kurslarını bitirmiş yetkili personellerdir.

Profesyonel hizmet – Profesyonel servis.

Demirdöküm kombi ve klima servisimiz merkezde tüm semtlere aynı gün servis vermektedir.

Hizmetlerimiz

Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi
7/24 Acil Servis Demirdöküm Kombi Servisi olarak; bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin tamamında sizlere bir telefon kadar yakınız. Servis telefonumuz. 0544 565 01 50

Kombi Bakımı

Demirdöküm Kombi Bakımı
Sorunsuz Kombiler İçin İtinalı BakımKombilerinizin sorunsuz çalışması için bakımlarını itina ile yapıyoruz. Kış gelmeden kombilerinize muhakkak bakım yaptırmanızı ve bakım yaptıracağınız servisleri iyi seçmenizi tavsiye ederiz.

Kombi Arıza

Demirdöküm Kombi Arıza
Tüm Arıza Tamirlerimizde 1 Yıl Garanti Demirdöküm Kombi arıza tamiri için bizi arayabilir, Çanakkale Merkez için teknik destek isteyebilirsiniz. Tamir ettiğimiz tüm cihazlar firmamızın 1 yıl garantisi altındadır.

Petek Bakımı

Demirdöküm Petek Bakımı
1 Saatte Tüm Petekleriniz Tertemiz Peteklerinizi sökmeden, evinizi veya işyerinizi kirletmeden, kimyasal ilaç ile tüm tesisatınızı önce ön yıkama, sonrasında ise kimyasal solüsyonun sisteminizde bekletilmesi ile tüm sisteminizi temizliyoruz.

Anahtar Kelimeler;

Çanakkale Demirdöküm servisi, Çanakkale Demirdöküm servis, Çanakkale Demirdöküm yetkili servisi, Çanakkale Demirdöküm yetkili servis, Demirdöküm kombi servisi, Demirdöküm servisi, Demirdöküm klima servisi, Demirdöküm kazan servisi, çanakkale Demirdöküm kombi yetkili servisi, Demirdöküm kombi çağrı merkezi, Demirdöküm servis telefon, Demirdöküm çanakkale servisi, Demirdöküm çanakkale servisi,  Demirdöküm çanakkale yetkili servisi, Demirdöküm çanakkale yetkili servisi,  Demirdöküm çanakkale servis, Demirdöküm çanakkale servis,  Demirdöküm çanakkale yetkili servis, Demirdöküm çanakkale yetkili servis,Çanakkale Demirdöküm servisi, Çanakkale Demirdöküm servis, Çanakkale Demirdöküm yetkili servisi, Çanakkale Demirdöküm yetkili servis, Demirdöküm kombi servisi, Demirdöküm servisi, Demirdöküm klima servisi, Demirdöküm kazan servisi, çanakkale Demirdöküm kombi yetkili servisi, Demirdöküm kombi çağrı merkezi, Demirdöküm servis telefon, Demirdöküm çanakkale servisi, Demirdöküm çanakkale servisi,  Demirdöküm çanakkale yetkili servisi, Demirdöküm çanakkale yetkili servisi,  Demirdöküm çanakkale servis, Demirdöküm çanakkale servis,  Demirdöküm çanakkale yetkili servis, Demirdöküm çanakkale yetkili servis, Çanakkale Demirdöküm çağrı merkezi, Demirdöküm çağrı merkezi, Demirdöküm 444 numarası, Demirdöküm servisleri çanakkale.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir