Baymak Kombi ServisiÇanakkale Baymak Kombi Servisi

Servis Tel; 0544 565 01 50

Çanakkale merkezde bulunan servisimiz , Siz değerli Çanakkaleli hemşerilerimize 7/24 servis hizmeti sunmaktadır.Şirketimiz pazarları dahil çalışmaktadır.Bunun nedeni özellikle kış aylarında hastası, yaşlısı ve çocuğu olan müşterilerimize en kısa sürede en hızlı hizmeti sunmaktır.

Bizleri günün her anı arayabilirsiniz.Aynı zamanda yapılan tüm parça değişimleri orjinal yedek parçalar ile yapılmaktadır.1 yıl parça garantisi vardır.

Servis personelimiz tamamı yüksekokul iklimlendirme ve soğutma bölümü mezunu ve teknik yeterlilik kurslarını bitirmiş yetkili personellerdir.

Profesyonel hizmet – Profesyonel servis.

Baymak kombi ve klima servisimiz merkezde tüm semtlere aynı gün servis vermektedir.

Hizmetlerimiz

Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi
7/24 Acil Servis Demirdöküm Kombi Servisi olarak; bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin tamamında sizlere bir telefon kadar yakınız. Servis telefonumuz. 0544 565 01 50

Kombi Bakımı

Baymak Kombi Bakımı
Sorunsuz Kombiler İçin İtinalı BakımKombilerinizin sorunsuz çalışması için bakımlarını itina ile yapıyoruz. Kış gelmeden kombilerinize muhakkak bakım yaptırmanızı ve bakım yaptıracağınız servisleri iyi seçmenizi tavsiye ederiz.

Kombi Arıza

Baymak Kombi Arıza
Tüm Arıza Tamirlerimizde 1 Yıl Garanti Demirdöküm Kombi arıza tamiri için bizi arayabilir, Çanakkale Merkez için teknik destek isteyebilirsiniz. Tamir ettiğimiz tüm cihazlar firmamızın 1 yıl garantisi altındadır.

Petek Bakımı

Baymak Petek Bakımı
1 Saatte Tüm Petekleriniz Tertemiz Peteklerinizi sökmeden, evinizi veya işyerinizi kirletmeden, kimyasal ilaç ile tüm tesisatınızı önce ön yıkama, sonrasında ise kimyasal solüsyonun sisteminizde bekletilmesi ile tüm sisteminizi temizliyoruz.

Anahtar Kelimeler;

Çanakkale  Baymak servisi, Çanakkale  Baymak servis, Çanakkale  Baymak yetkili servisi, Çanakkale  Baymak yetkili servis,  Baymak kombi servisi,  Baymak servisi,  Baymak klima servisi,  Baymak kazan servisi, çanakkale  Baymak kombi yetkili servisi,  Baymak kombi çağrı merkezi,  Baymak servis telefon,  Baymak çanakkale servisi,  Baymak çanakkale servisi,   Baymak çanakkale yetkili servisi,  Baymak çanakkale yetkili servisi,   Baymak çanakkale servis,  Baymak çanakkale servis,   Baymak çanakkale yetkili servis,  Baymak çanakkale yetkili servis,Çanakkale  Baymak servisi, Çanakkale  Baymak servis, Çanakkale  Baymak yetkili servisi, Çanakkale  Baymak yetkili servis,  Baymak kombi servisi,  Baymak servisi,  Baymak klima servisi,  Baymak kazan servisi, çanakkale  Baymak kombi yetkili servisi,  Baymak kombi çağrı merkezi,  Baymak servis telefon,  Baymak çanakkale servisi,  Baymak çanakkale servisi,   Baymak çanakkale yetkili servisi,  Baymak çanakkale yetkili servisi,   Baymak çanakkale servis,  Baymak çanakkale servis,   Baymak çanakkale yetkili servis,  Baymak çanakkale yetkili servis, Çanakkale  Baymak çağrı merkezi,  Baymak çağrı merkezi,  Baymak 444 numarası,  Baymak servisleri çanakkale.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir