Ariston Kombi Servisi

Çanakkale Ariston Kombi Servisi

Servis Telefonumuz; 0544 565 01 50

Çanakkale merkezde bulunan servisimiz , Siz değerli Çanakkaleli hemşerilerimize 7/24 servis hizmeti sunmaktadır.Şirketimiz pazarları dahil çalışmaktadır.Bunun nedeni özellikle kış aylarında hastası, yaşlısı ve çocuğu olan müşterilerimize en kısa sürede en hızlı hizmeti sunmaktır.

Bizleri günün her anı arayabilirsiniz.Aynı zamanda yapılan tüm parça değişimleri orjinal yedek parçalar ile yapılmaktadır.1 yıl parça garantisi vardır.

Servis personelimiz tamamı yüksekokul iklimlendirme ve soğutma bölümü mezunu ve teknik yeterlilik kurslarını bitirmiş yetkili personellerdir.

Profesyonel hizmet – Profesyonel servis.

Ariston kombi ve klima servisimiz merkezde tüm semtlere aynı gün servis vermektedir.

Hizmetlerimiz

Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi
7/24 Acil Servis Ariston Kombi Servisi olarak; bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin tamamında sizlere bir telefon kadar yakınız. Servis telefonumuz. 0544 565 01 50

Kombi Bakımı

Ariston Kombi Bakımı
Sorunsuz Kombiler İçin İtinalı BakımKombilerinizin sorunsuz çalışması için bakımlarını itina ile yapıyoruz. Kış gelmeden kombilerinize muhakkak bakım yaptırmanızı ve bakım yaptıracağınız servisleri iyi seçmenizi tavsiye ederiz.

Kombi Arıza

Ariston Kombi Arıza
Tüm Arıza Tamirlerimizde 1 Yıl Garanti  Ariston Kombi arıza tamiri için bizi arayabilir, Çanakkale Merkez için teknik destek isteyebilirsiniz. Tamir ettiğimiz tüm cihazlar firmamızın 1 yıl garantisi altındadır.

Petek Bakımı

Alarko Petek Bakımı
1 Saatte Tüm Petekleriniz Tertemiz Peteklerinizi sökmeden, evinizi veya işyerinizi kirletmeden, kimyasal ilaç ile tüm tesisatınızı önce ön yıkama, sonrasında ise kimyasal solüsyonun sisteminizde bekletilmesi ile tüm sisteminizi temizliyoruz.

Anahtar Kelimeler;

Çanakkale  Ariston servisi, Çanakkale Ariston servis, Çanakkale  Ariston yetkili servisi, Çanakkale  Ariston yetkili servis,  Ariston kombi servisi,  Ariston servisi,  Ariston  klima servisi,  Ariston kazan servisi, çanakkale  Ariston kombi yetkili servisi,  Ariston kombi çağrı merkezi,  Ariston servis telefon,  Ariston çanakkale servisi,  Ariston çanakkale servisi,   Ariston çanakkale yetkili servisi,  Ariston çanakkale yetkili servisi,   Ariston çanakkale servis,  Ariston çanakkale servis,   Ariston çanakkale yetkili servis,  Ariston çanakkale yetkili servis,Çanakkale  Ariston servisi, Çanakkale  Ariston servis, Çanakkale  Ariston yetkili servisi, Çanakkale  Ariston yetkili servis,  Ariston kombi servisi,  Ariston servisi,  Ariston klima servisi,  Ariston kazan servisi, çanakkale  Ariston kombi yetkili servisi,  Ariston kombi çağrı merkezi,  Ariston servis telefon,  Ariston çanakkale servisi,  Ariston çanakkale servisi,   Ariston çanakkale yetkili servisi,  Ariston çanakkale yetkili servisi,   Ariston çanakkale servis,  Ariston çanakkale servis,   Ariston çanakkale yetkili servis,  Ariston çanakkale yetkili servis, Çanakkale  Ariston çağrı merkezi,  Ariston çağrı merkezi, Ariston  444 numarası,  Ariston servisleri çanakkale.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir