Alarko Kombi Servisi

Çanakkale Alarko Kombi Servisi

Servis Telefonumuz; 0544 565 01 50

Siz değerli müşterilerimize Güzel Çanakkale’mizde; daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 çalışan çağrı merkezimiz ve deneyimli profesyonel teknik kadromuzla, kaliteli kombi servisi, kombi bakımı, kombi arıza ve petek bakımı hizmetleri sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz her müşterimize huzur veren güler yüzlü hizmet anlayışımızla yolumuza devam etmekteyiz.

Çanakkale merkezde bulunan servisimiz , Siz değerli Çanakkaleli hemşerilerimize 7/24 servis hizmeti sunmaktadır.Şirketimiz pazarları dahil çalışmaktadır.Bunun nedeni özellikle kış aylarında hastası, yaşlısı ve çocuğu olan müşterilerimize en kısa sürede en hızlı hizmeti sunmaktır.

Bizleri günün her anı arayabilirsiniz.Aynı zamanda yapılan tüm parça değişimleri orjinal yedek parçalar ile yapılmaktadır.1 yıl parça garantisi vardır.

Servis personelimiz tamamı yüksekokul iklimlendirme ve soğutma bölümü mezunu ve teknik yeterlilik kurslarını bitirmiş yetkili personellerdir.

Profesyonel hizmet – Profesyonel servis.

Alarko kombi ve klima servisimiz merkezde tüm semtlere aynı gün servis vermektedir.

Hizmetlerimiz

Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi
7/24 Acil Servis Alarko Kombi Servisi olarak; bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin tamamında sizlere bir telefon kadar yakınız. Servis telefonumuz. 0544 565 01 50

Kombi Bakımı

Alarko Kombi Bakımı
Sorunsuz Kombiler İçin İtinalı BakımKombilerinizin sorunsuz çalışması için bakımlarını itina ile yapıyoruz. Kış gelmeden kombilerinize muhakkak bakım yaptırmanızı ve bakım yaptıracağınız servisleri iyi seçmenizi tavsiye ederiz.

Kombi Arıza

Alarko Kombi Arıza
Tüm Arıza Tamirlerimizde 1 Yıl Garanti Alarko Kombi arıza tamiri için bizi arayabilir, Çanakkale Merkez için teknik destek isteyebilirsiniz. Tamir ettiğimiz tüm cihazlar firmamızın 1 yıl garantisi altındadır.

Petek Bakımı

Alarko Petek Bakımı
1 Saatte Tüm Petekleriniz Tertemiz Peteklerinizi sökmeden, evinizi veya işyerinizi kirletmeden, kimyasal ilaç ile tüm tesisatınızı önce ön yıkama, sonrasında ise kimyasal solüsyonun sisteminizde bekletilmesi ile tüm sisteminizi temizliyoruz.

Anahtar Kelimeler;

Çanakkale Alarko servisi, Çanakkale Alarko servis, Çanakkale Alarko yetkili servisi, Çanakkale Alarko yetkili servis, Alarko kombi servisi, Alarko servisi, Alarko klima servisi, Alarko kazan servisi, çanakkale Alarko kombi yetkili servisi, Alarko kombi çağrı merkezi, Alarko servis telefon, Alarko çanakkale servisi, Alarko çanakkale servisi,  Alarko çanakkale yetkili servisi, Alarko çanakkale yetkili servisi,  Alarko çanakkale servis, Alarko çanakkale servis,  Alarko çanakkale yetkili servis, Alarko çanakkale yetkili servis,Çanakkale Alarko servisi, Çanakkale Alarko servis, Çanakkale Alarko yetkili servisi, Çanakkale Alarko yetkili servis, Alarko kombi servisi, Alarko servisi, Alarko klima servisi, Alarko kazan servisi, çanakkale Alarko kombi yetkili servisi, Alarko kombi çağrı merkezi, Alarko servis telefon, Alarko çanakkale servisi, Alarko çanakkale servisi,  Alarko çanakkale yetkili servisi, Alarko çanakkale yetkili servisi,  Alarko çanakkale servis, Alarko çanakkale servis,  Alarko çanakkale yetkili servis, Alarko çanakkale yetkili servis, Çanakkale Alarko çağrı merkezi, Alarko çağrı merkezi, Alarko 444 numarası, Alarko servisleri çanakkale.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir